Вітаємо переможців Всеукраїнського етапу виставки-конкурсу "Новорічна композиція"

Дата: 07.02.2022 09:58

Завершився Всеукраїнський етап виставки-конкурсу «Новорічна композиція», який і визначив у фіналі переможців даного конкурсу.

Тож ми щиро вітаємо наших переможців, які здобули перші місця у чотирьох номінаціях. Отже, у номінації «Новорічна картина чи колаж» І місце посіла Музичук Іванна, вихованка творчої майстерні «Радосвіт» Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради. Керівник: Надія Іванівна Щербина, творча майстерня «Радосвіт», за роботу «Весела коляда» (97 балів).

У номінації «Сюжетна композиція» І місце посіли вихованці (Береговенко Єлизавету, Бойко Віталіну, Коробко Марка) зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради. Керівник: Коробко Валентина Іванівна, за роботу «Нехай любов цвіте під вашим дахом» (97 балів).

У номінації «Новорічний букет» І місце посіла Дудчик Анна, вихованка гуртка «Креатив» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради. Керівник: Дудчик Ірина Дмитрівна, за роботу «Різдвяний вогник» (97 балів).

А в номінації «Новорічний подарунок» І місце посіла Нагаївська Дарина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради. Керівник: Коробко Валентина Іванівна, за роботу «Cимвол 2022 року» (99 балів).