Веселі перегони в ДНЗ №36 "Ромашка"

Дата: 16.09.2021 13:03

День фізичної культури і спорту в Україні відзначається у вересні. Саме з нагоди свята в ДНЗ №36 "Ромашка" були проведені спортивні змагання між дітьми старших груп.

Метою свята було залучення дітей до здорового способу життя; розвивати у дітей змагальні якості, почуття взаємодопомоги, підтримку; сприяти фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності.

У програму змагань входили естафети, а саме: "Кенгуру", "Не впусти кульку", "Пронеси мішечок на голові", "Сороконіжка", "Подумай та відгадай", а самим азартними були веселі перегони на самокатах та біговелах.

Усі змагання пройшли в напруженій запеклій боротьбі та на високому емоційному піднесенні. На святі перемогла дружба. Найголовніше, щоб наші діти були здоровими та бадьорими.

Хто здоровий, той сміється.

Все йому в житті вдається.

Радість б`ється в нім щоднини.

Це ж чудово для дитини!