Відкриття приватного закладу "Білоцерківський ліцей "Перлина знань''

Дата: 03.09.2021 07:18

1 вересня 2021 - дата визначна для нашої школи. Наш офіційний статус віднині - Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань''. Багаторічна мрія багатьох віруючих людей нашого міста мати християнську школу у власному приміщенні здійснилась! 1 вересня відбулось урочисте відкриття ліцею. З великою радістю і  вдячністю Господу ми влаштували свято відкриття для дітей та  батьків. Запросивши поважних гостей нашого міста та керівників церкви Адвентистів Сьомого Дня, яка є головним спонсором нашого ліцею та його засновником, символічним натиском "кнопки запуску" ми розпочали нашу працю. Двері ліцею гостинно відчинилися  для  92 дітей міста Біла Церква та району. Раді були привітати на нашому чудовому святі та почути слова настанов від поважних гостей: директорки Білоцерківської школи мистецтв N1 імені Юрія Павленка, заслуженого працівника культури України, депутата Білоцерківської міської ради Лесі Крижешевської, керівника Церкви Адвентистів Сьомого Дня в Україні Станіслава Носова, керівника Церкви Адвентистів Сьомого Дня в Київській області Самойленка Віктора,  директора Білоцерківської приватної школи "Алетея" Марчука Сергія. З вдячністю Господу, молитвою, вірою, оптимізмом і натхненням ми розпочали цей новий навчальний рік. В добру путь, любі дітлахи!