МАН – простір можливостей!

Дата: 08.07.2021 20:10

8 червня у великій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради відбулося вручення нагород фіналістам Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Найкращі представники територіальних відділень Малої академії наук України – переможці регіональних етапів конкурсу-захисту беруть участь у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту в м. Києві. Загалом конкурс-захист відбувається в 65 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, гуманітарних і суспільних наук.

14-16 травня 2021 року відбувся заключний етап конкурсу Малої академії наук України, у якому в складі команди Київською області брали участь 16 учнів та вихованців закладів освіти нашого міста. Серед 30 призових місць, які здобула Київщина, 12 перемог вибороли юні науковці Білої Церкви, а це 40% обласного складника!!!

Вітаємо наших юних дослідників та їхніх наукових керівників,

а саме:

І місце

• Кабатов Тимур, учень 10 класу БСШ №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, секція "Англійська мова", науковий керівник Шишко І. П..

ІІ місце

• Ільницька Валерія, учениця 10 класу БНВО "Перша Білоцерківська гімназія", секція "Французька мова", науковий керівник Хмельницька І. В.;
  • Снігур Аліса, вихованка ЦПО "Соняшник", секція "Археологія", науковий керівник Гаврилюк В. Ю.;
  • Повзун Олександр, учень 11 класу БСПМШ №16 імені М.О. Кириленка, секція "Електроніка та приладобудування", науковий керівник Гаркуша О. І.;

ІІІ місце

• Кравець Дмитро, учень 10 класу БЗШ №6, секція "Журналістика", науковий керівник Омельченко Т. В.;
  • Геращенко Даніїл,  учень  11  класу  БСПМШ №16 імені М.О. Кириленка, секція "Історія  України",  науковий  керівник  Потильчак С. Й.;
  • Шквира Юлія, учениця 10 класу БНВО "Ліцей-МАН", секція "Історичне краєзнавство", науковий керівник Бурлака С. І.;
  • Якименко Юлія, вихованка ЦПО "Соняшник", секція "Етнологія", науковий керівник Гаврилюк О. М.;
  • Зелена Вікторія, учениця 10 класу БЗШ №21, секція "Гідрологія", науковий керівник Мельник Л. М.;
  • Климчук Олександр, учень 10 класу БЗШ №6, секція "Ботаніка", науковий керівник Сабадин В. Я.
  • Михайлюк Дмитро, учень 10 класу БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, секція "Хімія", науковий керівник Кушнір І. М.;
  • Григорчук Олександра, учениця 10 класу БЗШ №17,  секція  "Екологія", науковий  керівник Злочевська Н. О..

Дипломами учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України нагороджено:

• Писаренко Євгенію, ученицю 9 класу БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова, секція "Літературна творчість", науковий керівник Попова Л. В.;
  • Погребняк Поліну, ученицю 10 класу БСШ №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, секція "Німецька мова", науковий керівник Філіпович Л. І.;
  • Беженар Юлію, ученицю 11 класу БНВО "Ліцей-МАН", секція "Астронгомія та астрофізика", науковий керівник Грушник О. І.;
  • Бицюру Артема, учня 11 класу БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, секція "Педагогіка", науковий керівник Іванченко Н. П..

Пишаємося нашими юними науковцями та бажаємо нових перемог!