Калейдоскоп музичних розваг в ДНЗ №2 "Берегиня" "Музику сприймаємо, здоров’я зберігаємо"

Дата: 16.06.2021 21:37

В задоволенні і відпочинку – музика завжди з дитиною. Вона так міцно ввійшла в життя, що її сприймають як належне, як повітря, яким дихають. Її можна використовувати як чудовий ключик, який відкриває дверцята в дитячі душі через навколишній чарівний світ звуків та рухів.

З метою створення позитивного настрою у дітей, розвитку музичного слуху, уваги, пам’яті, орієнтування у просторі, виконання ритмічних рухів під музику в ДНЗ № 2 «Берегиня» було проведено калейдоскоп музичних розваг «Музику сприймаємо, здоров’я зберігаємо».

Діти показали свої вміння, неабияку майстерність при виконанні музично-ритмічних рухів, що принесло дітям  багато радісних хвилин, позитивних емоцій. Захід пройшов яскраво, весело і радісно завдяки тісній співпраці вихователів та музичного керівника, які вчать дітей розуміти «цю прекрасну своєрідну мову рухів».

Цей захід підкреслює важливість гармонійного поєднання музичного та фізичного розвитку дітей дошкільного віку, естетичного ставлення до життя.