25- річчя Конституції України в ДНЗ №22 "Ластівка"

Дата: 16.06.2021 19:51

Одним із головних завдань дошкільнят є виховання патріотизму та законослухняності майбутніх громадян. Не варто думати, що високі почуття і поняття недоступні дітям. І тому наші вихованці мали нагоду долучитися до заходів 25-ти річчя Конституції України.

На спеціально організованих заняттях (заняття-екскурсія, заняття — бесіда, заняття-гра) діти закріпили знання про рідний край, події, що відбуваються в країні. Вихованці долучилися до історії України, особливостей природи та охоронних заходів, державного устрою та символіки, народних традицій, ігор.

Форми роботи з малятами проходили з використанням: ігор "Що означає твоє ім’я", "Склади пазли — символи держави"; етюда "Ім’я шепочуть хвилі", драматизації казки "Зайчикова хатка"; бесід про Конституцію України, державні символи, основних прав дитини, предметів вжитку, українських традицій, легенди про Прапор, Герб; малювання панно української символіки та будування її з кубиків Б. Нікітіна, слухали гімн України, подорожі картою України та інше.

На завершення відбулася тематична розвага "Шануймо Україну та основний закон — Конституцію!". Вихованці мали змогу декламувати вірші про Коституцію України, про Україну; співали пісні "Україна моя", виконували український танок, композицію "Щасливе дитинство", водили хоровод, грали в народні ігри "Назви страву", "Старенький дідусь", "Віночок".