A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Всесвітній День Землі. «Твій екопогляд. My land»

Дата: 20.04.2021 16:10
Кількість переглядів: 116

 

З нагоди Всесвітнього Дня Землі, який відзначається 22 квітня, Центр еколого-натуралістичної творчості запропонував освітнім закладам взяти участь в екологічному проєкті, присвяченому цій темі, назвавши його  «Твій екопогляд. My land».

Свій мега-потенціал діти спільно з педагогами мали змогу реалізувати в конкурсі скульптури – «Створіть шедевр власними руками». Тематика довільна, але обов’зкова умова – креативна ідея і вторинна сировина!

Крім цього учнівська молодь взяла участь у благодійній акції «Краса врятує світ» («Подаруй ЦЕНТ БМР кімнатні квіти»), а щоб не забруднювати рідне місто,  якомога більше зібрати пластикових кришечок різного кольору, форми та розміру для подальшої їхньої утилізації.

Отже, на конкурс свої мистецькі витвори подали 13 освітніх закладів. Представлено 16 виставкових експонатів. Спільно з педагогами учні шкіл вправно попрацювали. Не така вже легка справа власними руками з вторинної сировини створити скульптуру. І все це з пластику, целофанових пакетів, пакетів від соків, пінопласту, пластикових кришок та пляшок, інших різноманітних відходів! Та з цим вони чудово впоралися. А в своїх роботах діти прагнули довести, якщо ми й далі бездумно використовуватимемо ресурси Землі і засмічуватимемо планету, то екологічна катастрофа неминуча. Чиста Земля – це наше життя!

Тож 16 квітня фахове журі у складі голови журі – Альони Володимирівни Колотницької, заступника директора-начальник управління благоустрою та екології ДЖКГ БМР,  членів журі – Лариси Олексіївни Щербань, начальника відділу позашкільної освіти та виховної роботи УОН; Лілії Борисівни Бойко, консультанта КУ БМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» УОН; Катерини Андріївни Гармаш, директора Центру еколого-натуралістичної творчості БМР; Ірини Петрівни Вакурової, директора ПАТ «КАТП-1028»,  оглянуло експонати та визначило переможців.

Гран-прі – Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 – колективна робота «Веселкова фантазія»;

І місце – Білоцерківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13-ДНЗ», Біленко Софія та Даровська Вероніка за роботу «Рожевий фламінго»;

ІІ місце – Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 імені М. О. Кириленка, Філоненко Валерія за роботу «Блакитний жираф»;

ІІ місце – ліцей «Білоцерківський колегіум», Гіптенко Софія за роботу «Будинок мрій»;

ІІІ місце – Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова за колективну роботу «Пепі Довгапанчоха»;

ІІІ місце – Білоцерківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 11,  Гуртовенко Микола за скульптуру «Донецький аеропорт»;

ІІІ місце – Білоцерківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3  імені Тараса Шевченка, Дем’янченко Дар’я, Столяр Єлизавета, Скворцова Галина, Бовсуновська Дарина, Люта Оксана за роботу «Фантастичний лускунчик».

Вітаємо переможців!

Завдяки таким акціям ми маємо змогу сформувати у підростаючого покоління екологічний світогляд, аби врятувати нашу Землю від тотального забруднення та катастрофи.

Будь ЕКО разом з нами!

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора