Білу Церкву на Всеукраїнському конкурсі юних зоологів представив Богдан Павліченко
З тижнем науково-освітніх проектів учасників конкурсу привітали фахівці Національного еколого-натуралістичного центру.
Всеукраїнський конкурс юних зоологів та тваринників тривав з 18 по 20 лютого 2020 р. і відбувався на базі Національного екологічно-натуралістичного центру у Києві.
Презентаційна частина заходу та урочисте відкриття розпочалося з виступу київського хореографічного колективу спортивного танцю «Пульс» та знайомства з українським науковцем Української антарктичної експедиції Олегом Безнощенко.
Він – молодший науковий співробітник ДУ Національного антарктичного наукового центру, учасник 21-ї Української антарктичної експедиції, який пропрацював рік на станції академік Вернадський на посаді-вченого метеоролога. У 2020 р. відкриттю 5-го континенту, Антарктиди, виповнюється 200 років. Тож пан Олег досить цікаво розповів юним натуралістам про наукові дослідження та експерименти українських науковців в Антарктиді та зазначив, що цей континент ще довго досліджуватимуть, а все через стрімку зміну клімату, зокрема глобальне потепління, а також дослідження тамтешньої флори, фауни, природних явищ, які фіксуються на території Антарктиди тощо.
Натомість на конкурс юних зоологів та тваринників подали роботи діти зі всієї України, більше 25-ти учасників.
Білу Церкву на конкурсі юних зоологів та тваринників представив Богдан Павліченко, вихованець Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради (керівник Людмила Павліченко), учень 4-го класу БЗШ № 20.
Дослідницька робота Богдана Павліченко називалася «Хвороби декоративних кроликів та шляхи їх уникнення» і, відповідно, в ній йшлося про догляд за цими чудовими та милими тваринками.
Богдан впевнено захищав свою науково-дослідницьку роботу і відповідав на всі поставлені йому запитання.
Офіційне нагородження переможців та відзначення юних зоологів та тваринників відбулося 20 лютого в актовій залі НЕНЦ. Журі відзначило цікаву роботу найменшого учасника конкурсу – Богдана Павліченко.
Всім побажали успіху та нових наукових досліджень!