"Об’єднаймося ж, брати мої". Результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

Дата: 30.12.2020 16:38

C:UsersAdminDesktopОб’єднаймося ж брати мої20201229_105535.jpg

Відповідно до плану роботи Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради з 01 по 28 грудня 2020 року проводився міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням за темою: «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне, майбутнє».

У номінації «Декоративно-вжиткове мистецтво» взяли участь учні 13-ти закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти міста. Роботи учасників конкурсу оцінювало журі конкурсу у складі Цимбал Т. Д. (голова журі), Нижник О. В., Щербини Н. І., Коробко В. І., Дудчик І. Д., Клеймьонової Л. В. (члени журі).
Роботи оцінювалися за такими критеріями: рівень володіння технікою виконання, творчий підхід до виготовлення роботи, повнота розкриття теми, цілісність художнього враження, оригінальність твору. Більшість конкурсних робіт відповідали заданій тематиці, відрізнялися майстерністю, фантазією, гармонією кольорів, композиційною оригінальністю. Але, поряд з цим, частина робіт мають низку недоліків, зокрема, невідповідність робіт умовам конкурсу, низька якість виконання, відсутність заявок, підписів робіт та ін.

Свої роботи презентували учні БСШ №1, 9, БЗШ №3, 4, 17, 18, БНВК «ЗОШ №13-ДНЗ», БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», Білоцерківської гімназії №2, Ліцея «Білоцерківський колегіум», БВЗШ №1, ЦНТТ, ЦПО «Соняшник».

Переможцями міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» стали: Кашуба Валентина (Білоцерківська гімназія №2), Козелецька Влада (Білоцерківська гімназія
№2), Лук’янець Дарина (БЗШ №4).

Протокол конкурсу