Вітаємо лауреатів міської премії імені Віктора Міняйла!

Дата: 09.03.2021 16:29

У день народження великого Кобзаря українського народу відбулося вручення міської премії Віктора Міняйла, українського письменника, почесного громадянина Білої Церкви. Нагороди отримали переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наукові керівники:

• Козленко Ольга, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради Київської області, – у секції «Українська мова», науковий керівник – учитель української мови і літератури Войдевич Світлана Олександрівна;
  • Федоренко Тамара, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області, – у секції «Українська література», науковий керівник – учитель української мови і літератури Дем’яненко Світлана Іванівна;
  • Писаренко Євгенія, учениця 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради Київської області, – у секції «Літературна творчість», науковий керівник – учитель української мови і літератури Попова Людмила Валентинівна.

Бажаємо нашим лауреатам нових інтелектуальних перемог!