Відбувся 4 модуль Міського інноваційного проекту «Школа успішного менеджера освіти»

Дата: 06.06.2019 15:14

06 червня 2019 року в рамках виконання польсько-українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза ІV: комунікаційні стратегії та відносини університет – школа» на базі БНВК «Казка» відбувся 4 модуль міського інноваційного проекту «Школа успішного менеджера освіти».

Під час 4-го модуля «Емоційний інтелект як ресурс менеджера освітньої організації» учасники проекту з’ясували сутність поняття «емоційний інтелект», проаналізували особливості управління власними емоціями та емоціями інших людей як засобу конструктивної взаємодії в професійній діяльності менеджера освітньої організації.

У проекті беруть участь 26 педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, які вже є членами адміністрації закладів освіти або включені до кадрового резерву.

Наукові керівники проекту: Карамушка Людмила  Миколаївна, заступник директора з науково-організаційної роботи та міжнародних наукових зв’язків Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України, член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП); національний представник в Україні Міжнародної Асоціації з економічних досліджень (IAREP); та Клочко Алла Олексіївна, заступник директора з науково-навчальної роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент, сертифікований тренер освітніх програм.