День народження школи, БЗШ №5

Дата: 16.12.2020 15:00

13 грудня до Дня народження нашої школи для учнів було проведено ряд заходів: конкурс малюнків «Моя сім’я», фотовиставку «Захоплення моєї родини», створення родинних дерев (1-2 кл.), конкурс «Родинний герб» (3-4 кл.), конкурс «Мій рід - моя шкільна родина» (5-7 кл.).

Для учнів  8-11 класів було запропоновано написати  есе «Школа в моєму житті». Конкурси для середньої та старшої ланки проходили в онлайн- режимі.  Виховні справи були спрямовані на посилення взаємодії  між школою та родинами.

Учні створили відеоролики,  у яких зобразили родинні герби,  поділилилися історією їх створення. Склали розповіді про те, як утворилися їхні родини, які вони мають традиції; розповіли про своїх батьків (дідусів, бабусь), про їхні життєві уроки, досвід, мудрість та позитивні приклади в житті, за які учні  вдячні своїм рідним.

Шкільні роки – це не тільки навчання, а й цікаве дозвілля.  Незабутні святкові дні вдалися на славу. Ми дуже вдячні всім, хто розділив із нами це свято.