Пожежі краще запобігти! БЗШ №3 імені Т. Г. Шевченка
Питання пожежної безпеки важливе та актуальне для кожного з нас. Знання та дотримання правил поводження при пожежі є запорукою збереження не лише свого життя, а й інших. Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування в них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовищ – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Учні 2-9 класів нашої школи взяли участь у шкільному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на протипожежну та техногенну тематику "Пожежі краще запобігти!".
На розгляд журі було представлено 67 малюнків та 3 роботи декоративно-прикладної творчості. Згідно рішення журі визначено переможців:
- «Пожежа – лихо для всього живого!», робота учениці 3-В класу Степанчук Вікторії;
- «Збережемо ліси України від вогню», робота учениці 6-А класу Науменко Ольги;
- «Пожежники-рятувальники», робота учениці 9 – В класу Братаненко Лілії;
- «Бережіть природу від вогню!», робота учениці 7 – В класу Кудлюк Поліни.
Формуємо разом у підростаючого покоління громадський світогляд і позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.