Розпочали роботу в умовах карантину чергові заклади дошкільної освіти м. Біла Церква

Дата: 05.08.2020 14:40

5 серпня 2020 року розпочали роботу в умовах карантину чергові заклади дошкільної освіти комунальної власності м. Біла Церква. Цього дня з нетерпінням очікували як діти й батьки, так і працівники дошкілля. Відповідно до запитів батьків потребу на перебування дитини в літній період у закладі дошкільної освіти зазначили близько 1600 осіб. 5 серпня, у перший день роботи, до 8 чергових закладів освіти прийшли 480 дітей (69 груп).

У 8 закладах дошкільної освіти (ДНЗ № 2 "Берегиня", № 3 "Веселка", № 5 "Сонечко", № 12 "Джерельце", № 15 "Теремок", № 20 "Берізка", № 25 "Оленка", № 33 "Калинка"), які працюють цьогоріч улітку в черговому режимі, створено безпечні умови для перебування дошкільнят із дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів в умовах адаптивного карантину.

Усі працівники щиро радіють поверненню дітлахів у стіни садочків. І діти з радістю та посмішкою поспішали до вихователів та друзів.

Щиро дякуємо батькам, які з розумінням ставляться до всіх необхідних заходів та дотримуються їх.

Дошкільний навчальний заклад № 3 "Веселка" презентує свою роботу.