Відбулася третя сесія міського проекту з підготовки управлінських кадрів «Школа успішного менеджера освіти»

Дата: 10.01.2019 14:38

10 травня 2019 року в рамках виконання польсько-українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство» відбулась третя сесія міського проекту з підготовки управлінських кадрів «Школа успішного менеджера освіти».

Наукові керівники проекту: Карамушка Людмила Миколаївна, заступник директора з науково-організаційної роботи та міжнародних наукових зв’язків Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України, член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП); національний представник в Україні Міжнародної Асоціації з економічних досліджень (IAREP); та Клочко Алла Олексіївна, заступник директора з науково-навчальної роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент, сертифікований тренер освітніх програм.

У третього модуля «Лідерство й управління командою як інноваційні стилі управління менеджерів освітніх організацій» учасники проекту розглянули питання поняття стилів управління освітніми організаціями, зокрема лідерства як інноваційного стилю управління, здійснили порівняльний аналіз характеристик менеджменту й лідерства. Ключовими аспектами цієї сесії стали практичні вправи щодо формування вміння працювати в команді, виявлення специфіки «роботи в команді» менеджера освітньої організації, опрацьовано характеристики командних ролей та етапи формування команди.