Школи Білої Церкви отримали освітньо-розважальні матеріали від ЮНІСЕФ з теми превенції поширення вірусу COVID-19

Дата: 29.12.2020 14:26

29 грудня 2020 року 23 комунальні заклади загальної середньої освіти м. Біла Церква отримали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) набори підтримки щодо попередження поширення COVID-19. Пакунки містять навчально-інформаційні матеріали, за якими діти різного віку будуть в ігровій формі вивчати заходи безпеки під час пандемії.

Окрім цього, до наборів увійшли рекомендації для працівників щодо підтримки безпечного середовища в освітніх закладах, зокрема, інформаційні матеріали з проведення дезінфекції в школах та вдома, надані партнером ЮНІСЕФ – компанією UNILEVER.

Таку можливість заклади освіти отримали у зв’язку з участю Білоцерківської міської ради в ініціативі ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».

Щиро дякуємо ініціативі ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» за співпрацю!