Дитячий проєкт «Ми такі як усі», БСШ №19

Дата: 11.12.2020 10:21

D:2020-2021ДЛЯ УОНМИ ТАКІ ЯК УСІтитульна.JPG

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з особливими потребами, прогресивне людство своєю увагою та турботою засвідчує про те, що усі у світі рівні. Адже саме ставлення до людей з особливими потребами визначає ступінь цивілізованості суспільства.
8 грудня 2020 року відбувся змістовний, цікавий, розважальний та феєричний захід для учнів Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19, вихованців екологічного театру ЦЕНТ БМР (керівник Тетяна Юнцова).
Саме цього дня педагогічний колектив та вихованці театральної студії Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради гостинно приймали у дитячому закладі жданих гостей.
Програмою заходу було передбачено розважальну програму: «Розумники та розумниці», «Вгадай мелодію», «Твій улюблений мультик», «Магія фокусів», а також нагородження смаколиками на радість вихованцям.

Дитячі сонячні посмішки, оплески розумникам та розумницям розважальної програми, обійми – це їхня маленька перемога над собою й спільна радість вихованців та педагогів.