За вікном – зима, на підвіконні – краса! ( БЗШ № 3 ім. Т. Г. Шевченка)

Дата: 02.02.2021 09:31

Найкращим і найдоступнішим засобом для пізнання барв та кольорів нашого життя є квіти. Гарного зимового дня, відволікаючись від суєти та проблем, від інформації про пандемію на Covid – 19, ми маємо надзвичайну можливість зануритися в казкову планету – планету квітів на нашому підвіконні, адже вони приносять нам стільки позитивних емоцій і настрою, є невід'ємною частиною життя кожної людини.

Актив учнівського самоврядування нашої школи вирішив організувати фестиваль ніжної кімнатної красуні-фіалки. Учні 6-9 класів підбирали цікаву інформацію про ці квіти, а 3-7класів – надсилали фото своїх фіалок. Це неймовірна безліч кольорів квітки, форм пелюстків та розмірів самої рослини! У результаті отримали прекрасну відеопрезентацію, яка передає всю красу та ніжність даної квіточки і дарує позитивні емоції та гарний настрій.

Фіалка – квітка неймовірної краси!