Дата: 01.10.2018 08:59

У місті Славутичі з 27.09.2018 по 01.10.2018 відбувся XXV Міжнародний фестиваль демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2018». Незмінний девіз фестивалю: "Хочу бачити світ щасливим".

Київську область представляла команда обласної ради дітей Київщини, у складі якої були й представники Білої Церкви: учениця БЗШ № 20 Марія Яковенко та керівник делегації – директор Станції юних натуралістів м. Білої Церкви Гармаш Катерина.

Цього року захід зібрав майже тисячу учасників зі всієї України, а також із Польщі, Білорусі, Казахстану, Нідерландів та Китаю. У ході фестивалю взяли участь почесні гості: перша леді країни Марина Порошенко, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, мер міста Юрій Фомічев.

Цей фестиваль дарує можливість юним кореспондентам, фотографам, блогерам, лідерам  відчути надзвичайний ритм життя та поринути з головою в робочу атмосферу.

У рамках фестивалю в номінації «Дитяча демократія» лідери Київщини взяли участь в інтелектуальній грі «Мій вибір – я лідер», де здобули ІІІ місце та у номінації "Фото" – диплом учасника.

Вітаємо делегацію з перемогою!