Урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти

1 жовтня 2020 року в Палаці культури «Росава» відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти. Теплої осінньої днини зі сцени лунали щиросердні вітання мудрим педагогам, початківцям і корифеям освітянської ниви, тим, хто присвятив себе школі і дітям, хто поклав своє серце на вівтар педагогічної діяльності. У яскравий вінок віншувань щиро впліталися побажання, відзнаки, визнання, захоплення й пошана. Найщирішими вітаннями були звернення учнів: вихованців творчих колективів, школярів, випускників закладів освіти міста.

12:16 02.10.2020

ПРОФЕСІЯ РАЗОМ З АТЕСТАТОМ

Уже третій рік у Центрі позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» працює відділ довузівської та допрофесійної підготовки й профорієнтаційної роботи.

12:17 30.09.2020

Акція «У Попасну для малечі зберемо до школи речі»

Уже 5 рік поспіль учнівська молодь м. Біла Церква протягом вересня місяця бере участь в акції «У Попасну для малечі зберемо до школи речі», під час якої проходив збір канцелярського приладдя, необхідного для навчання дітей Попаснянського району Луганської області, які проживають практично в зоні проведення антитерористичної операції.

18:42 29.09.2020

Виставка „Чарівна осінь“ у ЗДО №35 "Вербиченька"

Тихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий запах непомітно розпливається садочком, лоскочучи всіх його мешканців срібними павутинками бабиного літа. Усе кругом наповнилося чарівними барвами осені...

14:47 29.09.2020