Вітаємо юних натуралістів та їх наставників!

Дата: 06.01.2021 12:45

Вітаємо юних натуралістів із перемогою

у Всеукраїнській природоохоронно-пропагандистській акції

«Горлиця звичайна – птах року 2020»

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічну природоохоронну акцію «Горлиця звичайна — птах року 2020». Загалом, в оргкомітет природоохоронно-пропагандистської акції «Горлиця звичайна — птах року 2020» надійшло більш ніж 850 проєктів із усіх областей України. На підставі висновків журі переможцями визнано:

* у номінації "За кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни" в рамках акції «Птах року 2020» переможцями визнано:

І місце

• Гадзюк Ольгу, ученицю 5-Г класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов`янських мов, вихованку народної студії «Азалія» ЦПО «Соняшник» Білоцерківської міської ради.
  • Дюбу Данила, Шугалію Поліну, учнів 6-Б класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.
  • Лихоту Аріну, ученицю 2-Б класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів №16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.
  • Обухова Юрія, учня 9-Г класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.

* У номінації "За кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни" в рамках акції «Птах року 2020» переможцями визнано:

І місце

• Біліченко Мілану, ученицю 2-Б класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.
  • Малярчук Софію, ученицю 2-Б класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів і№ 16 м. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.
  • Поплавського Єгора, учня 2-Б класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.

ІІ місце

• Пустовіт Аліну, ученицю 2-Б класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.

Вітаємо юних натуралістів та їх наставників!

Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!