ВІТАННЯ АВТОРАМ ПРОГРАМ «ЦІКАВІ ШАШКИ» ТА «МУДРІ ШАХИ»

Дата: 04.12.2020 19:37

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ АВТОРАМ

ПРОГРАМ «ЦІКАВІ ШАШКИ» ТА «МУДРІ ШАХИ»

З ОТРИМАННЯМ ГРИФА МІНІСТЕРСТВА ОСВТИ І НАУКИ УКРАЇНИ!

Раді повідомити, що Програмам та методичним рекомендаціям з організації навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи «Мудрі шахи» (Авторський колектив: В. В. Семизорова, О. І. Духновська, Л. Ю. Пащенко) та гри в шашки «Цікаві шашки» (Авторський колектив: В. В. Семизорова, О. В. Романюк, Г.П. Дульська) за рішенням комісії з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України надано гриф (лист ІМЗО від 08.10.2020р. № 22.1/12-Г-803 –  «Мудрі шахи»; лист ІМЗО від 23.11.2020р. № 22.1/12-Г-1000 – «Цікаві шашки») Пропоновані програми є виданнями сучасного змісту, які відповідають Державному стандарту дошкільної освіти України, окресленому в новій редакції Базового компонента дошкільної освіти та мають на меті навчання дітей старшого дошкільного віку основ гри у шахи та шашки. Методичні поради щодо реалізації освітніх завдань сприяють формуванню у дошкільнят навичок застосовувати отримані знання у практичній діяльності, планувати свої дії, обмірковувати їх, будувати логічні ланцюжки та знаходити правильну відповідь під час гри.

Програми можуть використовуватися в закладах дошкільної освіти, а також для занять удома чи при альтернативних формах навчання дітей-дошкільників.

ВІТАЄМО АВТОРІВ ПРОГРАМ!

Бажаємо невичерпних творчих сил, натхнення та нових здобутків!