Сьома установча сесія учнів-членів Малої академії наук у БНВО “Ліцей – МАН” відбулася

Дата: 13.09.2018 17:52

Ми продовжуємо започатковану сім років тому хорошу справу – установчу сесію учнів-членів МАН. Оглядаючись на те, що нами вже в цій галузі зроблено і чим можна пишатися, відзначаємо: зроблено чимало. Тільки в 2017/2018навчальному році на захист у І етапі було представлено 228 учнівських робіт з 57секцій у 12 відділеннях. Зростає їхня якість і кількість напрямків дослідження, усе більше старшокласників пробують свої сили в реалізації наукових прагнень. У 2017/2018 навчальному році на ІІ етап направлено 55 робіт та захищено їх. Найбільш наполегливі та творчі пройшли другий, третій етапи, досягнувши визнання не лише в Білій Церкві, а й в Україні. Ми пишаємося успіхами учня БНВО “Ліцей – МАН” Ростислава Козаченка, Марини Комарової з ПНВК “Міцва – 613”, Богдана Братуся з БЗШ № 4 й віримо, що наукова діяльність, розпочата ними в шкільні роки, забезпечить їм місце у студентських наукових товариствах, дасть упевненість при виконанні дипломних робіт на рівень бакалавра й магістра, бо велика ріка життя починається з малого струмка.

Наукова діяльність у молоді роки – прекрасний спосіб самоствердитися, не тільки заявити про себе, а й відчути силу свого інтелекту і творчості. Тому молодому дослідникові, що формується, важливо ставити перед собою непрості проблеми і шукати способів їх вирішення.

Я бажаю вам знаходити цікаві теми й відкривати нестандартні рішення. Творчої вам наснаги й наукового польоту.

Начальник управління освіти і науки

Білоцерківської міської ради

Ю.Ф. ПЕТРИК