ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної «Сокіл» («Джура»)

Дата: 17.06.2022 10:16
Кількість переглядів: 2093

Протягом 01-15 червня 2022 року тривав ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної «Сокіл» («Джура») – щорічної гри, яка нині є важливою формою позакласної та позашкільної роботи щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції та готовності до захисту України.

Цьогоріч  у грі взяли участь загалом 60 роїв із 28-ми територіальних громад Київщини.

Рої Білоцерківської міської територіальної громади традиційно вибороли низку перемог, а саме:

У СЕРЕДНІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ

• Конкурс «Фізична підготовка»

І місцерій «Нове покоління» Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради

• Конкурс «Київщинознавство»

ІІ місце – рій «Нове покоління» Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради

• Конкурс «Відун»

ІІІ місце – рій «Нове покоління» Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради

У СТАРШІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ

• Конкурс «Саперна підготовка»

І місцерій «Сокіл» Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради

• Конкурс «Тактична медицина»

• Конкурс «Київщинознавство»

І місце – рій «Сокіл» Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради

Щиро вітаємо наших переможців та призерів гри «Джура»!

Слава Україні! Героям слава!

Україна понад усе!