Тиждень патріотичного виховання "Ми – України надія нова!" в ДНЗ №2 "Берегиня"

Дата: 16.02.2022 14:30

Проблема патріотичного виховання  сьогодення  –   на першому місці у пріорітетному напрямку роботи дошкільних закладів. Тому важливим аспектом виховання громадянської особистості є залучення дітей до вивчення культури, побуту, історії рідного міста, рідної землі, державної символіки, традицій держави, загальних народних свят.

Щоб діти стали народом, творцями своєї долі, необхідно, аби вони міцно засвоїли духовну культуру та історію  рідного краю, дбайливо ставились до його спадщини.

З метою популяризації педагогічного досвіду, фахових здобутків, кращих педагогічних ідей національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку, їх громадянської культури  з 7 по 11 лютого 2022 року в дошкільному навчальному закладі № 2  «Берегиня» прийшов Тиждень національно-патріотичного виховання «Ми – України надія нова!», протягом  якого педагоги провели відкриті бінарні, інтегровані, сюжетно-ігрові заходи  з дітьми патріотичного спрямування для колег закладу. На них  дошкільників ознайомлювали з культурними  традиції свого народу,  звичаями, обрядами українського козацтва; формували національну свідомість, патріотичні почуття, бажання спілкуватися рідною мовою; прищеплювали любов до рідної землі, сім’ї, міста, повагу до національної культури, державної символіки, гордість за красу і величність нашої Батьківщини, шанобливе ставлення до людей.

Саме на таких заходах  педагоги формують дошкільника як громадянина України, гармонійно розвинену, рівноправну, національно свідому особистість.  А   вихованці дошкільного закладу вчаться любити свою Батьківщину  – Україну, формують свою громадянську позицію, гідність.