Артмайстерня для педагогів у ЗДО №28

Дата: 31.01.2022 14:50

Як і діяльність будь-якого педагога, робота вихователя потребує постійного пошуку різних методів та прийомів роботи з дітьми, зокрема, в образотворчій діяльності. Важлива роль вихователів і в облаштуванні групових приміщень та особливо розвивального середовища для дітей. У закладі дошкільної освіти № 28 «Горобинонька» є багато творчих особистостей, котрі не зупиняються на досягнутому, а також створюються умови для професійного спілкування, самореалізації і творчого зростання педагогів.

Нещодавно гостинно відкрила двері творча артмайстерня для педагогів, де ділиться своїм досвідом, креативними ідеями в роботі з солоним тістом, холодною порцеляною, «пап’є-маше» тощо вихователь ЗДО №28 Наталія Іванівна Березовська.