Зимовий спортивний квест для старших дошкільників ЗДО №4 "Снігуронька"

Дата: 24.01.2022 15:06

Навчання у формі гри – гарна творча можливість для педагога дошкільника цікаво та оригінально організувати життя своїх вихованців.

Такою цікавою, нестандартною, захоплюючою формою є квест-технологія. Квест-ігри в дитячому садку дозволяють розширити рамки освітнього простору. Вони вимагають добре продуманого розвиваючого предметно-просторового середовища, оскільки цей простір надає можливість експериментувати, фантазувати, творити. Квести дозволяють дітям відправитися у захоплюючу подорож, опинитися в таємничому світі загадок та пригод.

Весело та пізнавально пройшла спортивна розвага – квест «А ми не сумуємо, зиму розмалюємо!» в дошкільному закладі №4 «Снігуронька» Діти подорожували по кольоровим станціям, виконуючи завдання та збираючи в зимову палітру різні кольори. Дружно і весело проходили естафети та спортивні конкурси, дошкільнята виконували руханки та спортивні танці.

Для всіх учасників квест приніс радість, азарт, гарний настрій, призи та подарунки!