Заходи до Дня соборності України в ДНЗ (ЦРД) №18 "Ясочка"

Дата: 21.01.2022 13:40

Педагоги та діти дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка» долучилися до проведення акції «Діти єднають Україну!».

У всіх групах пройшли тематичні заходи: «Славетні імена України», «Що я знаю про Україну?» та флешмоб «Поєднай рушник надії». Діти молодших груп на прогулянці створили «ланцюг єдності». Музичні керівники підготували цікаву розвагу «Бережіть Собори нашої душі». А інструктор з фізкультури зі старшими дошкільниками організувала спортивну розвагу «За праве діло стій сміло».

Метою заходів стало виховання національної свідомості дошкільників i людської гiдностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення.

Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку неможливе без відповідних заходів щодо відзначення пам'ятних дат.