Консалтингова студія для музичних керівників. ДНЗ №11 "Золотий ключик"

Дата: 13.01.2022 12:12

12 січня 2022 року на базі закладу дошкільної освіти (ясел – садка) комбінованого типу №11 «Золотий ключик» Білоцерківської міської ради Київської області у форматі ZOOM–конференції було організовано та проведено засідання консалтингової студії для музичних керівників з проблеми: «Формування ключових компетентностей дітей під час музичної діяльності відповідно до оновленого Базового компоненту дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти) в закладах дошкільної освіти у 2021/2022н.р.»

Під час засідання консалтингової студії консультант ЦПРПП Романюк О. В. акцентувала увагу музичних керівників на особливостях впровадження Базового компоненту дошкільної освіти, а саме дала характеристику сучасного ЗДО, як працювати з сучасними дітьми, хто такий творчий педагог і яке має бути сучасне освітнє середовище.

Вихователь – методист Ямкова Л. І. ознайомила педагогів з поняттями: «компетентність», «компетенція», «ключова компетенція» та основними цінностями і принципами реалізації Державного стандарту дошкільної освіти.

Музичний керівник ДНЗ №11 Голота О. М. розкрила питання формування ключових компетентностей дітей під час музичної діяльності, звернула увагу колег на використання методів, форм, засобів які сприяють розвитку мистецько-творчих здібностей дошкільнят.

Практичний психолог Мусієць А. І. провела міні-тренінг: «Від творчого педагога до творчого вихованця», де музичні керівники міста мали змогу проявити свої творчі, креативні здібності.