A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

РІЗДВЯНА КОЛЯДА від вихованців ЦЕНТ БМР

Дата: 04.01.2022 16:21
Кількість переглядів: 51

 

Чи знаєте Ви, що на противагу розрекламованим західним святам на зразок Хеловіну чи Дня святого Валентина, які стають особливо популярними нині, в Україні існують власні, не менш цікаві, веселі та феєричні. Починаються вони з приходом одного з найважливіших і найшанованіших свят для кожної української родини – Різдва Христового, а тривають усього 12 днів, аж до Водохреща....

Різдвяні свята на нашій землі – це насправді казковий і радісний період, що супроводжується урочистими гуляннями, жартами, колядками, щедрівками та веселими костюмованими виставами – вертепами. Традиції та обряди, приурочені до різдвяних святок, існують вже не одну сотню літ і багато з них були започатковані ще за часів Київської Русі, в дохристиянський період. З тих пір вони стали самобутньою складовою культури українського народу – унікальним явищем для всього світу...

Українці – народ співочий ...  Різдво – час, коли радіють і вшановують народження Ісуса. Таке дійство в усі часи супроводжувалось піснею, яку назвали колядкою.

Різдвяне колядування – це суто український звичай, коли молодь славить піснями господарів, бажає їм добробуту та міцного здоров'я.

Для Вас різдвяна коляда у виконанні Гончар Поліни та Гончар Марти, вихованок Театральної студії (керівник Теятна Юнцова) Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради.

З прийдешніми святами!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора