Новорічні свята в ДНЗ №31 "Незабудка"

Дата: 28.12.2021 20:03

Офіційний Новий рік уже за кілька днів постукає у двері кожної оселі, а ось для вихованців дитячого садочка  № 31 «Незабудка»  новорічна  пора вже настала. З 21 по29 грудня 2021 року в закладі дошкільної освіти тривають Новорічні ранки. Враження дитинства часто залишаються в пам’яті на все життя. Їх яскравість і багатство можуть зігріти і прикрасити душу на довгі роки. У загальний ланцюжок радісного настрою та незабутніх вражень дитинства свої особливі почуття та переживання вносять саме свята у дитячих садочках. Адже свято – це радість спілкування. Радість творчості, радість самовираження, радість розкутості і взаємозбагачення. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, костюмів, уміло підібраний репертуар, барвистість виступів – усе це яскраві і радісні події в житті дітей дошкільного віку. Працівники дитячого садочка № 31 «Незабудка» перетворили музичну залу у справжню новорічну казку, де виблискували зіроньки, замріяно кружляли пухнасті сніжинки та балеринки, зачаровувала і манила красуня – ялинка. Усюди панувала святкова атмосфера. Новорічна казка була створена у кожній віковій групі. Наприкінці свята усі діти відчули невимовну радість, отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза.