Миколай іде - свята веде! ДНЗ №22 "Ластівка"

Дата: 17.12.2021 12:46

У ДНЗ №22 «Ластівка» пройшли заходи з підготовки до свята Миколая. Вихованці всіх груп долучилися до написання листів, у яких розповіли, які подарунки хотіли б отримати від Миколая. Малята знають, що Святий Миколай відкриває свою Чарівну книгу, у якій записані всі їхні добрі вчинки. Він із радістю відповів нашим чемним і слухняним діткам чарівним листом і подарунками, які малюки знайдуть у своїх чобітках!

Також діти з батьками власноруч виготовляли новорічні прикраси, щоб до свята Миколая ялиночка милувала око.

В очікуванні Миколая, цікаво пройшла зустріч зі священником Православної Церкваи України храму святого Петра Калиновського, Стефаником Віталієм Михайловичем. Він доступно, змістовно розповів дітям про народження та життя Святого Миколая. Діти мали змогу ставити запитання, на які отримували відповіді. На згадку про зустріч діти отримали іконку із зображенням Св. Миколая.