100 днів у школі. БЗШ №11

Дата: 14.12.2021 15:32

"100 днів" – такий короткий відтин часу для дорослої людини. "100 днів" – такий неповторний період у житті першокласника. Він сповнений нових вражень, знань, вмінь, знайомств та емоцій.

09 грудня першокласники Білоцерківської загальнооосвітньої школи №11 відсвяткували свій перший ювілей – 100 днів у школі! Зокрема учні 1-В класу (класовод Соляр Н.В.) показали власні досягнення за три місяці навчання у квест-грі «100 днів у школі». З нагоди цього свята першачки отримали свідоцтва першого рекорду класу (стали учасниками ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» та учасниками інтелектуального конкурсу «Математичний зореліт»).

Попереду всіх першокласників нашого міста чекає ще багато цікавого та незвіданого. Сподіваємося, що школа відкриє їм усі таємниці!