Андріївські вечорниці в ДНЗ №31 "Незабудка"

Дата: 13.12.2021 14:48

13 грудня – одне з великих та улюблених свят: день святого Андрія Первозванного або, як кажуть у народі, свято Калити.

У нашому садочку традиційно відбулося розважально-фольклорне дійство «Андріївські вечорниці». Дітки відтворили обряд проведення українських вечорниць, під час якого звучали веселі українські пісні, виконувались запальні танці та багато інших забав, що є традиційними для святкування.

Кульмінацією свята стала гра «Калита». Господиня святкового дійства вихователь Антюшина Таміла Вікторівна запрошувала дітей Калиту кусати, промовляючи: «Їду, їду Калиту кусати!».

Веселі жарти, забави з Калитою, частування смаколиками, співи – усе це об’єднало учасників  в єдину родину, адже брали участь у цьому обряді із задоволенням і старші дошкільники, і молодші.

Кожен присутній на святі отримав велике задоволення та насолоду від Андріївських вечорниць, адже у всіх була єдина мета – продовжувати традиції наших предків.