Міжнародний день боротьби за скасування рабства. БСШ №9

Дата: 02.12.2021 23:30

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН, починаючи з 1949 року, 2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. На жаль, у ХХІ ст. це ганебне явище не втратило актуальності. Формою сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, є торгівля людьми.

У Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням
іноземних мов у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" заступником директора з НВР Кондратович О. А. був проведений тренінг "Торгівля людьми: як вберегтися від небезпеки" для учнів 11-х класів. Під час заняття старшокласники ознайомилися з поняттям "торгівля людьми", її ознаками; висловили свої думки щодо "за" й "проти" виїзду за кордон, з'ясували рівень ризику ситуації, пов'язаних із можливістю стати жертвою торгівців людьми. Жваву дискусію викликало обговорення правил виїзду за кордон та уміння працювати з документами.

Наприкінці тренінгу одинадцятикласники, виконуючи вправу “Валіза”, зазначили, що до неї вони поклали досвід, нові знання та уміння критично мислити.