Вихованці ЦЕНТ – за безпеку дорожнього руху

Дата: 22.11.2021 16:34

В Україні з 15 по 21 листопада 2021 року відбувся щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради долучилися до низки заходів. Одним з них став обласний онлайн флешмоб  «Живи цікаво та безпечно». який поводився з метою привернення уваги до проблеми безпеки на дорогах усіх учасників дорожнього руху. Також, в рамках Тижня, гуртківці пройшли онлайн тест "Як добре ти знаєш правила дорожнього руху", перевірили свої знання під час конкурсів, бесід та засідань круглого стулу. І на завершення був проведений творчий конкурс малюнків "Я - за бепечний рух". У своїх роботах діти нагадують  і дорослим, і дітям про необхідність дотримання пішоходами та водіями правил дорожнього руху, а відтак збереження здоров’я і життя усім учасникам руху.