A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №1 "Веснянка"

Дата: 05.11.2021 15:23
Кількість переглядів: 116

 

З 01.11.2021 р. по 05.11.2021 р. в ЗДО № 1 «Веснянка» традиційно проходив Тиждень безпеки дитини, організований педагогічним колективом закладу, у ході якого вихованці отримали знання і практичні навички з безпечної поведінки на дорозі, ознайомившись із правилами дорожнього руху. Малята отримали знання безпечної поведінки вдома, вправлялись у поводженні із незнайомими людьми, формували вміння поводження з електроприборами та закріплювали знання про безпечне поводження з вогнем, вогненебезпечними предметами.

Заключним етапом навчання була організація протипожежного об’єктового тренування за участю всього педагогічного колективу з відтворенням навчальної обстановки. Під час тренування перевірялось функціонування об’єктової системи оповіщення, відпрацьовувались навички усіх учасників діяти в екстримальній ситуації: швидко реагувати на небезпеку і організовувати евакуацію вихованців.

Підсумки проведення Тижня безпеки дитини і протипожежного тренування було обговорено і проаналізовано на засіданні комісії закладу з питань надзвичайних ситуацій.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора