Правила дорожнього руху вивчай - життя зберігай! БЗШ №11

Дата: 08.10.2021 08:48

7 жовтня до учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 завітали інспектори групи звя’зків із громадськістю батальйону патрульної поліції старший лейтенант поліції Денисюк Владислава Володимирівна та лейтенант поліції Гетманов Сергій Сергійович, щоб нагадати про важливість дотримання правил дорожнього руху.

Школярі дізналися, що ще в далекому 1683 році був виданий указ про введення Правил дорожнього руху. З часом вони змінювалися, доповнювалися.

Діти пограли в гру «Світлофор», розібралися, для чого існують і що означають дорожні знаки, впевнилися, що дотримання правил дорожнього руху збереже їм життя.

Щир дякуємо Владиславі Володимирівні та Сергію Сергійовичу за цікаву та змістовну зустріч!