І заняття обласного майстер-класу для вчителів іноземних мов

Дата: 30.09.2021 16:00

29 вересня 2021 року на базі Білоцерківської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов  Білоцерківської міської ради Київської області відбулося І заняття курсів підвищення кваліфікації КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»  з теми «Мотивація до вивчення іноземних мов у літніх мовних таборах як складова реформування освітньої галузі» для вчителів іноземних мов. Організації роботи  майстер-класу сприяла клопітка робота її керівників щодо формування списків учасників курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, створення освітньої програми обласного майстер-класу, візитівки, плану проведення трьох його занять. Слухачами курсів є вчителі іноземних мов не лише Білоцерківської міської територіальної громади, але й  педагогічні працівники Кагарлицької ТГ, Таращанської ТГ, Фастівської міської ТГ, Ставищенської селищної ТГ, Бориспільської міської ТГ, Пірнівської сільської ТГ, Глевахівської селещної ТГ, Ташанської селищної ТГ та  Узинської міської ТГ.

Заступник директора з НВР Лазебник Н. І.  інформувала слухачів курсів про заклад інноваційного типу, виховну і методичну роботу у спеціалізованій школі. Надія Іванівна детально розповіла про вивчення іноземних мов у закладі загальної середньої освіти, вагомі здобутки  у вивченні предмета як на обласному, так і на Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Координатор майстер-класу, завідувач відділу іноземних мов Київського навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Скрипчук Н. В. поінформувала присутніх із нормативними документами, які регламентують роботу майстер-класу, ознайомила із освітньою програмою.

Керівники обласного майстер-класу, вчителі англійської мови Тищенко Ж. В. та Шишко І. П., поділилися із слухачами курсів досвідом роботи по створенню документації, плануванню роботи літнього мовного табору, розробці сучасних програм табору. Жанна Василівна та Інна Петрівна презентували  авторський досвід організації літнього мовного табору «Merry Land».

Родзинкою заходу стали практичні заняття а саме: вивчення римівок,  енерджайзерів, творча робота щодо створення назви табору, римівок та їх інсценування.

І заняття обласного майстер-класу пройшло у дружній та творчій атмосфері. Слухачі отримали досвід із організації та проведення мовних таборів у своїх територіальних громадах.