Інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником» у ЗДО №7 «Орлятко»

Дата: 23.09.2021 12:18

Захоплені дитячі погляди й сяючі очі, відблиски проблискових маячків, звуки сирен автомобілів — таким був початок інформаційно-профілактичного заходу «День із поліцейським та рятівником», який відбувся 22 вересня на базі закладу дошкільної освіти №7 «Орлятко». Захід відбувся за участю представників служби ДСНС та поліції.

Працівники служб разом із малятами пригадали основні правила безпечної поведінки, пожежної безпеки, та правила дорожнього руху. Крім того, під час заходу, поліцейські та рятівники продемонстрували окремі зразки спеціальної техніки, спецзасобів, які використовуються у службовій діяльності. Також кожна дитина змогла відчути себе справжнім поліцейським чи рятівником — приміряти обладнання та посидіти у службових автомобілях. У ході проведення заходу представники служби ДСНС розповіли малятам про правила пожежної безпеки, вправляли дітей в користуванні вогнегасником.

Усі дошкільнята, які брали участь у заході, отримали пам’ятки про пожежну безпеку.

Мета такого масштабного заходу — нагадати дошкільнятам правила безпечної поведінки, сформувати дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.