Олімпійський тиждень в БЗШ №11

Дата: 14.09.2021 14:39

10 вересня у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Учителі фізичної культури (Фомін О. М., Баклицька Н. С та Хоменко М. В.) підготували для своїх вихованців цікаві квести, легкоатлетичні естафети, футбольні та волейбольні турніри, різноманітні змагання, веселі старти та руханки.

Найкращі досягнення продемонстрували волейболісти школи - Гордіюк Катерина, Бовкун Анастасія( 8-В клас ), Зінич Ростислав (9-В клас); футболісти ( Геращенко Єгор (8-А клас), Кузьмінський Артем (7-Б клас), Загорюй Ілля (7-Б клас), Новік Даниїл (9-Б клас). Вражаючим був виступ художньої гімнастки Польової Валерії (7-Г клас). Кожен спортсмен намагався показати свою майстерність в улюбленому виді спорту.

Почесним гостем на святі був директор дитячої спортивної школи "Юність" Корнієнко Володимир Васильович. Він привітав учнів, подарував книги та нагородив Фоміна Олександра Михайловича грамотою як постіного учасника олімпійського руху.

Тож бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров'я, наполегливості та наснаги, успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!