День знань у ДНЗ № 31 "Незабудка"

Дата: 02.09.2021 04:59

Прощавай літечко – здрастуй дитячий садок

Ранок 1 вересня  в ДНЗ № 31 «Незабудка»» видався напруженим: зустріч після літніх канікул, сльози від розлуки з мамами, визначення місць за столиками — все це турботи першого дня. Але святковий настрій панував як у дорослих так і в дітей, його посилювали квіти, повітряні кульки, урочиста музика та прикрашена територія ДНЗ.

Ще влітку колектив дитячого садочка почав підготовку до цього дня. Було проведено поточний ремонт приміщень, на території садочка висаджено багато нових квітів.

І ось, затишний, по святковому вбраний садочок радо зустрічає своїх діток. Всі вони подорослішали, набрались сил і вже готові вирушити у Країну Знань. Для когось цей навчальний рік буде початком дошкільного дитинства, а для когось – стартом перед навчанням у школі.

Добрий день, любі наші дітки! Ми дуже раді вітати вас у нашому дошкільному закладі!

Вітаємо вас із початком нового навчального року!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед малятами нові горизонти пізнання себе і світу, вихователів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю своїх дітей!