Огляд готовності закладів загальної середньої освіти до роботи у 2021/2022 навчальному році

Дата: 10.08.2021 09:32

За кілька тижнів для школярів Білоцерківської міської територіальної громади пролунає перший дзвінок. Відтак питання готовності закладів освіти до нового навчального року є надзвичайно актуальним. Так, на виконання рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 липня 2021 року № 497 «Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2021/2022 навчального року в Білоцерківській міській територіальній громаді» з 09 серпня 2021 року розпочалися комісійні огляди готовності закладів загальної середньої освіти до нового навчального року.

Одним із пріоритетних завдань огляду є реалізація завдань Концепції «Нової української школи» щодо створення нового освітнього середовища та дотримання рекомендацій з організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби  COVID-19.