Літні розваги в ЗДО №1 "Веснянка"

Дата: 29.07.2021 11:58

Літо - це найулюбленіша пора року для дітей і дорослих. У всіх літо асоціюється з відпочинком, сонечком, смачними ягодами та фруктами. Літо надає безліч можливостей для цікавого й активного проведення часу.

Як цікаво провести літо і чим розважити дітей у літній період, знають педагоги нашого дошкільного закладу. Під час літнього оздоровчого періоду з вихованцями організовували спортивні свята і розваги, веселі естафети, ігри з водою і піском, проводили цікаві досліди по утворенню опадів, виверженню міні вулканів, організовували театри, ігри драматизації та безліч інших заходів і свят. Вихованці нашого закладу отримували нові яскраві враження, позитивні емоції, збагачували свій досвід і щодня з нетерпінням чекали на зустріч із садочком.