Проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»

Дата: 07.05.2021 14:15

07 травня 2021 року стартувала Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл (Джура)». Особливістю цьогорічного конкурсу є те, що він уперше проводився в масштабі Білоцерківської міської територіальної громади. До участі в І етапі долучилися рої закладів загальної середньої освіти як міської, так і сільської місцевості. У зв’язку з карантинними обмеженнями гра відбулася в онлайн-форматі.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл (Джура)» проводилася для учнів трьох вікових груп:

• для роїв «Козачат», учнів 2-4 класів – у формі презентації своєї діяльності;
  • для роїв «Джур», учнів 8-9 класів – онлайн-конкурси «Візитівка», «Відун», «Топографія» та «Рятівник»;
  • для роїв «Молодих козаків», учнів 10 класів – за етапами «Візитівка», «Відун», «Тактична медицина», «Топографія» і «Саперна справа».

Усього в цьогорічному І етапі гри взяли участь 16 роїв «Козачат», 5 роїв «Джур» і 22 рої «Молодих козаків».