Міжнародний день танцю в БЗШ №11

Дата: 29.04.2021 16:37

Прийшла якось людина до мудреця та

попросила навчити її відрізняти

істину від обману, красу від безладу,

навчити її радості життя.

Подумав мудрець і навчив людину танцювати.

Древня притча

29 квітня – особливий день для всіх, хто живе у ритмі танцю. В усьому світі він відзначається як Міжнародний день танцю.

Танець – це невід’ємна частина будь-якої культури, справжнє джерело натхнення для талановитих людей, що дає можливість доторкнутися до чарівного та дивовижного світу творчості.

Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 - активні учасники найкращих танцювальних студій міста: «Суцвіття», «Вікторія», «Файно», «Рось», «Чайка», «Ексклюзив»., «Хабібі», «Лідерленд», «Vivat», «Art Hall dance studio», «Make a step dance studio» , «Free fire», «Diamont», «ng kids», «Real the best», «Fly», «Life dance », «Dance formula ». Одні із задоволенням займаються народними танцями, інші надають перевагу бальній або акробатичній хореографії. Вихованці танцювальних колективів є учасниками міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, неодноразово посідали призові місця...

Вітаємо нашу творчу молодь із Міжнародним днем танцю та бажаємо щодня відкривати нові грані цього мистецтва, жити мрією і ніколи не зупиняти енергію танцю у серці. Адже танець – це рух, а рух –це життя!