Тиждень психології в ДНЗ "Веселка" с. Шкарівка

Дата: 29.04.2021 16:34

Тиждень психології - це цікава форма взаємодії, яка допоможе сформувати загальний оптимістичний настрій, активізувати знання дітей про світ людських емоцій, почуттів, фантазій, зблизити батьків та дітей, створити атмосферу доброзичливості, розуміння, творчості. Емоції є важливою складовою життя кожної людини, що безпосередньо впливає на повсякденну діяльність. Тиждень психології був організований з метою підвищення психологічної компетентності учасників виховного процесу; створення атмосфери емоційного благополуччя; формування інтересу дорослих до світу дитини, прагнення допомагати йому в індивідуально-особистісному розвитку.

Цікавим і корисним була психологічна акція "Кошик побажань". В «Кошик побажань» - всі бажаючі висловили свою думку про роботу дитячого садка, писали побажання. Даний кошик був створений для вираження емоцій різного характеру, тобто психологічного розвантаження.