Тиждень безпеки дитини в ДНЗ №17 «Усмішка»

Дата: 26.04.2021 13:32

З 19 по 23 квітня у дошкільному закладі було проведено Тиждень безпеки дитини. Під час проведення Тижня основним завданням педагогів було формування у дітей уявлень про небезпечні ситуації навколишнього світу та дотримання правил безпечної поведінки при їх виникненні.

Усі завдання реалізувались через проведення бесід, спостережень, читання художньої літератури, розглядання ілюстрацій, ознайомлення з правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Роботу з безпеки життєдіяльності було проведено за тематичними днями:

• «Безпека дитини в побуті»;
  • «День дорожнього руху»;
  • «Дитина серед людей»;
  • «Небезпечна прогулянка»;
  • «День пожежної безпеки».

Усі заходи були спрямовані на поліпшення якості освітнього процесу, формування у кожної дитини активної позиції щодо власної безпеки.

У рамках проведення Тижня безпеки дитини було проведено тренування працівників закладу дошкільної освіти в діях на випадок пожежі з елементами евакуації дітей.