Участь у науково-практичному семінарі «Сучасні технології освіти та соціалізація учнів з порушеннями інтелектуального розвитку на початковому етапі навчання»

Дата: 22.04.2021 15:22

22 квітня 2021р. в рамках ХІІ Міжнародної  виставки  «Сучасні  заклади освіти» в онлайн-форматі відбувся науково-практичний семінар «Сучасні  технології освіти та соціалізація  учнів  з порушеннями   інтелектуального  розвитку  на  початковому  етапі навчання», для педагогічних та науково-педагогічних працівників спеціальних закладів освіти. Організатор цієї події став Інститут спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, а саме відділ освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку ІСПП імені Миколи Ярмаченка НАПН України.

Серед учасників семінару були представники Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19: директор Іщук В.В., заступники директора з навчально-виховної роботи Довгопола І.В., Кизько Ю.В., які презентували свої напрацювання, щодо навчання та соціалізації  дітей  з порушеннями інтелектуального розвитку.

На заході були представлено ряд доповідей науковців відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку ІСПП імені Миколи Ярмаченка НАПН України: Чеботарьової О.В., канд. пед. наук, зав. відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку ІСПП імені Миколи Ярмаченка НАПН України; Блеч Г.О., кандидат педагогічних наук відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; Трикоз С.В., кандидат педагогічних наук відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; Гладченко І.В., кандидат педагогічних наук відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; Мякушко О.І., кандидат психологічних наук відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; Бобренко І.В., науковий співробітник відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; Сухіна І.В., кандидат психологічних наук  відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.

Учасники заходу аналізували міжнародний досвід, обговорювали приклади успішної педагогічної практики, пропонували дієві засоби попередження і подолання проблем.