A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Тиждень безпеки дитини у закладі дошкільної освіти №32 «Перлинка»

Дата: 19.04.2021 09:09
Кількість переглядів: 62

 

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій в закладі дошкільної освіти №32 «Перлинка» був проведений Тиждень безпеки дитини.

Тематика проведених заходів відповідала Плану Тижня безпеки дитини:

  • понеділок «Абетка безпеки дитини»;
  • вівторок «Дитина на вулиці»;
  • середа «Бережи здоров’я змалечку»;
  • четвер «Сам вдома»;
  • п’ятниця «Вогонь – друг, вогонь – ворог».

Під час проведення Тижня безпеки дитини було проведено з вихованцями закладу цікаві бесіди, заняття, дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові ігри, читання та обговорення віршів, оповідань, казок, розфарбовування схематичних малюнків із зображеннями небезпечних побутових ситуацій, цільові екскурсії до проїжджої частини дороги, зупинки автотранспорту, дитячого туризму, переглянуто мультфільми та демонстраційний матеріал різної тематики.

Підсумовуючи тижневу роботу можна впевнено сказати, що наймолодші учасники освітнього процесу добре засвоїли навички само- та взаємодопомоги, любові, поваги до дорослих і один до одного, а також правила безпечної поведінки в оточуючому середовищі.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора